Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Energeticky úsporné bydlení jaro/léto (červenec 2009)

Energeticky úsporné bydlení jaro/léto (červenec 2009)

 
Datum vydání: 13. července 2009 Vydání není v PDF k dispozici
Počet stran: 64
 

Obsah vydání

Obsah2
Zeptali jsme se4
Nízkoenergetické bydlení láká5
10× nižší spotřeba energie6
Kvalitní izolace: Až o pětinu méně energie8
Dotace nenbízí jen stát, ale i ČSOB9
Rozpačitý začátek by neměl odradit10
Pasivní dům není žádná fikce12
Modrá pyramida: Zelené úvěry na míru16
Financování energeticky úsporného bydlení18
Jak správnou stavbou předejít únikům tepla?20
Za pět let vám Tondach Solar začne vydělávat22
Dřevěné podlahy umí šetřit energii24
Když podlaha hřeje26
Pohodlněji k solární energii29
I v létě můžete šetřit energií30
Energy okna od Decplastu33
Aktuální téma? Solární energie34
Fotovoltaika: Úspora i investice36
Kdo pomůže s projektem?39
Energie pod kontrolou40
Tepelná čerpadla se vyplatí42
Úspory aktuálně45
I zdánlivě drobné úspory se sčítají46
Jací jsem spotřebitelé49
Greenkitchen budoucnost na dosah50
Perete efektivně?54
Které byly nejlepší?56
Než rozsvítíte58
Zimní zahrada: Venku, přesto uvnitř60
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader