Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Bydlet v panelu podzim (září 2010)

Bydlet v panelu podzim (září 2010)

 
Datum vydání: 30. září 2010 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 72
Velikost PDF souboru: 25,9 MB
Cena: 30 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Rekonstrukce do půl milionu (5 stran)4
Tipy a trendy9
Spárovací hmota Ceresit se stala inovací roku 200910
Chceme více prostoru (3 strany)12
Proč a jak vyměnit radiátor?15
Malování: Tipy, které musíte znát16
Doma hůř než venku24
Tipy pro vás27
Jste doma dostatečně natur?28
Pojďme do kuchyně!32
Pro dobrou chuť37
Opravdu malá koupelna38
Jaká bude?39
Pojištění majetku stále podceňujeme40
Silikony a tmely Ceresit: Nepostradatelní pomocníci44
Představujeme46
Okna: Tipy, které přijdou vhod47
Jak na tepelné ztráty domu?48
5× Co by zůstalo skryto?52
Pět nejčastějších mýtů o zateplování60
Kudy vám utíká teplo? (1 strana)62
Zateplovat s rozumem63
Tipy a trendy: Exteriér64
Nejde jen o novou fasádu…65
Družstva prošla krizí se ctí66
Promyšlená rekonstrukce si na sebe vydělá68
Koktejl…70
Doporučujeme (kontakty)72
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader