Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Svatba (únor 2010)

Svatba (únor 2010)

 
Datum vydání: 4. února 2010 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 80
Velikost PDF souboru: 31,8 MB
Cena: 30 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Najděte si svůj styl! (12 stran)4
Jana Berg: Důležité je, pro koho16
Kytice vypoví nejvíce18
Také muži se chtějí líbit22
Pro dokonalou svatbu24
Trendem je svatba ve stylu26
Důkaz lásky a věrnosti28
Pět rad pro dokonalý šperk30
Prsten: Váš druhý otisk31
Nezapomněli jste na doplňky?32
Ve vašem stylu…34
Společné tajemství35
Krajka a satén…36
Vlasy, ach ty vlasy…38
Nejen o účesu42
Když rada přijde vhod44
Pro krásu i zdraví46
4× pro vaši dokonalost47
Svatební líčení zvládnete i sama48
Než zasednete ke stolu (2 strany)50
Pro skvělý koktejl i přípitek52
Velká svatební párty54
Pozvedněme číše56
Hlavní úkol: Pobavit!60
Svatební dary svěřte svatební knize62
Které svatební dary jsou nejžádanější (6 stran)64
Svatba – a co dál?70
Bydlíme společně72
Všechny podoby lásky74
Plánujete svatbu v zahraničí?76
Svatba vašich snů78
Kam na svatební akce79
Doporučujeme (kontakty)80
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader