Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Bydlet v panelu léto (červen 2011)

Bydlet v panelu léto (červen 2011)

 
Datum vydání: 30. června 2011 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 80
Velikost PDF souboru: 26,7 MB
Cena: 30 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Obývací pokoj plný nápadů4
Interiér: Tipy pro vás10
Vymalujte jako profesionál!12
Čistý vzduch ve městě? Ano!18
Zařizujeme: Dětský pokoj (4 strany)20
Spotřebiče: Tipy pro vás24
Spolu se zmrzlinou!26
Nastal čas pro rekonstrukci!28
Koupelna: Tipy pro vás!36
Proč je zvete dál? (3 strany)38
Založeno jubilejní družstevní konto41
Na co si dát pozor při zateplování domů?42
Opravdu znáte stav svého domu?44
Jak můžeme bydlet lépe?48
Není třeba se předem bát…50
Vzhled domu ovlivňuje cenu bytu53
Co přinesl program Nový panel pro letošní rok?54
Poděkování…55
Magmarelax: Řešení pro zateplení střechy56
Přijďte si pro radu na nový diskusní portál Okolobytu.cz!58
Prodáme byt s hypotékou? (2 strany)62
Nechte si zdarma ohřát až polovinu teplé vody64
Siemeca AMR: Provozní náklady bytu pod kontrolou67
Lodžie? Už žádné skladiště!68
Fenomén chalupářů opět ožívá72
Když přijíždíme jednou týdně73
Grilovačka u vás doma!74
Koktejl78
Doporučujeme (kontakty)80
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader