Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Energeticky úsporné bydlení jaro/léto (květen 2013)

Energeticky úsporné bydlení jaro/léto (květen 2013)

 
Datum vydání: 30. května 2013 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 48
Velikost PDF souboru: 14,1 MB
Cena: 30 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Dřevostavba představuje moderní bydlení s nízkými náklady4
Rodinný dům nabídl velkorysý prostor (5 stran)6
První pasivní cihlový dům12
Zadní vrátka, a nejen do lesa14
Architektonická soutěž Brick Award 2012 – 2013 zná své vítěze (2 strany)18
Varné desky: Plyn nebo indukce?20
Od čajových lístků k vysavači22
Polovině českých domácností může hrozit energetická chudoba24
Jak zasáhnou do rodinného rozpočtu výdaje za teplo?26
Pasivní panelák na vlastní oči27
Znáte podmínky pro průkaz energetické náročnosti budov?28
Jaké tepelné čerpadlo zvolit? (3 strany)32
Tepelná čerpadla – to „nej“ pro vytápění nízkým teplotním spádem35
Sálavé panely efektivně topí i zdobí36
Synco living – úsporný systém pro inteligentní domácnost40
Fotovoltaika – náklady a výnosy41
Infotherma 2013: Ohlédnutí42
Doporučujeme (kontakty)48
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader