Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
TOP trendy bydlení (listopad 2013)

TOP trendy bydlení (listopad 2013)

 
Datum vydání: 26. listopadu 2013 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 80
Velikost PDF souboru: 38 MB
Cena: 50 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Vila, žijící v těsné sounáležitosti (3 strany)4
Vánoce7
Best of Realty 20138
Jarní veletrhy na Výstavišti Praha – Holešovice17
Ecocity – nový koncept městského bydlení18
Nábytek z katalogu, nebo na zakázku? (4 strany)24
Vítězové? Dřevo a vinyl!28
Tipy pro vás: Interiér33
Trendy v domácím audio i video34
Celoevropský průzkum odhalil, jak svítíme v České republice38
Nové trendy v osvětlování interiérů: Design společně s funkčností42
Pro vás to nejlepší44
Jak vypadá moderní kuchyně?46
Varné desky: Plyn, nebo indukce?50
Na kvalitní přípravě pokrmů nám záleží stále více54
Keramika napříč interiérem58
Během pěti let bude kondenzační kotel nejčastějším zdrojem vytápění62
Spotřeba elektřiny: Kromě ceny rozhodují doplňkové služby64
O čem se mluví: Vytápění elektřinou68
Den v Hypocentru: Viděli jsme, jak se plní sny70
2013: Jak bydlíme?73
Výzkum: Jak chceme bydlet? (4 strany)76
Doporučujeme (kontakty)80
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader