Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Bydlet v panelu podzim (září 2014)

Bydlet v panelu podzim (září 2014)

 
Datum vydání: 30. září 2014 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 68
Velikost PDF souboru: 22,8 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Jak poznáme kvalitní podlahu?4
Interiér9
Domov na dobu určitou (6 stran)10
Jak vstává Česko? Jsme ranní ptáčata a již od probuzení žijeme virtuálně16
Dveře: Které a kam?19
Zkroťte světlo i teplo24
Umístění monitoru i televize má svá pravidla26
LED – rychlý vývoj a nižší cena30
Tipy pro vás: Spotřebiče35
Také kuchyňské desky mají své trendy36
Do našich chladniček míří oblečení a kosmetika (2 strany)40
Vyprat levněji a kvalitně? Jde to!42
Malá koupelna pro velké prádlo44
Toužíte po pochvale?47
Máte vysoké platby za dodávku tepla?48
Pozor na prodej nemovitosti bez asistence odborníků50
ČSOB je tu pro vás již 50 let52
Na rekonstrukci bytového domu s profesionály54
Dobře se už bydlí i ve Skuteckého ulici 1087 v Praze 6-Řepích57
Přes 50 % onemocnění souvisí se špatným vnitřním prostředím budov58
Fakta a mýty o zateplení60
Inspekce nemovitostí: Podlahy (4 strany)62
Koktejl66
Doporučujeme (kontakty)68
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader