Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Bydlet v panelu léto (červen 2015)

Bydlet v panelu léto (červen 2015)

 
Datum vydání: 30. června 2015 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 64
Velikost PDF souboru: 24,1 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Vymalujte jako profesionál!4
Zařizujeme: Dětský pokoj10
Když je slunce příliš (3 strany)14
Tipy pro vás17
I stěny mají právo na svůj názor!18
Vybíráme myčku nádobí21
Mytí nádobí v myčce?24
Spolu se zmrzlinou! (2 strany)28
Umíte správně vybrat formu financování rekonstrukce? Chyby ji hodně prodraží30
Zvažujete pořídit si domů klimatizaci?34
Úsporám se znovu zelená37
Pečlivost při rekonstrukci se vyplatila38
SVJ a NOZ aneb poučte se z chyb jiných42
Regulace tepla z CZT se bytovému domu vyplatila44
Léto a větrání: Rizika, která přehlížíme46
Hi-tech pasti na zloděje (2 strany)50
Rekonstrukce v Rotavě: Návratnost není jediné měřítko hodnoty bydlení52
Akademie bydlení váš rádce pro řízení domu55
Nezapomínejte na pravidelné větrání56
Pozor na nákup domu či bytu s falešným vlastníkem!57
Vyplatí se koupit byt po rekonstrukci?58
Změna dodavatele elektřiny: Co bychom vždy měli mít na paměti?60
Koktejl62
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader