Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Jak bydlet lépe léto (červen 2017)

Jak bydlet lépe léto (červen 2017)

 
Datum vydání: 29. června 2017 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 64
Velikost PDF souboru: 26,6 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Výzva: Proměna panelákového bytu4
Vyvracíme mýty! Bezproblémový nákup nábytku přes internet, či oprávněná obava?8
Zavařte léto do skleničky!10
Myjete nádobí v rukou? Přesvědčte se, že myčka nádobí je lepší!13
Dejte si pozor, co splachujete!16
V koupelně jako na dovolené19
Připravit, pozor… Připojit!20
Přivýdělek vlastním bytem? To je Airbnb24
Ochlaďte sebe i svůj byt!28
Sdílíte veřejně fotky na sociálních sítích? Pozor na zloděje31
Osm věcí, před kterými vás ochrání bezpečnostní dveře34
Při rekonstrukci bytového domu nezapomínejte na výměnu rozvodů38
Sen, nebo realita?40
Energie spolknou více než pětinu rodinného rozpočtu. Pomůže kvalitní zateplení42
Dokonalá fasáda na první pokus44
Odpovědi na vaše dotazy47
Pro a proti fotovoltaické elektrárny na střeše rodinného domu48
Jak se zbavit vos? Jejich hnízdo přímo v domě možná máte i vy52
Ať se tráva zazelená! Zavlažujte bez námahy54
Nažhavte grily!58
Koktejl62
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader