Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Jak bydlet lépe podzim (září 2017)

Jak bydlet lépe podzim (září 2017)

 
Datum vydání: 22. září 2017 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 64
Velikost PDF souboru: 25,9 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Šest tipů, jak proměnit dětský pokojíček pro malého školáka4
Zavrhovaný koberec je zpátky8
Nápady, které vás nezruinují? To je DIY domácnost11
Zrcadlo: Design i hra s prostorem15
Pružiny nebo paměťová pěna. Na čem spíte vy?18
Zařiďte si vysněnou kuchyň. Co tomu předchází?21
Vlastní kompost v bytě? Využít bioodpad je snadné26
Jak rekonstruovat koupelnu? Neslevujte na kvalitě29
Bezpečí i umístění. Jak na světlo do koupelny?32
Jak správně zvolit ohřívač vody?35
Vpusťte stromy k vám domů38
Zaměřeno na stěny41
Renovujte radiátory včas42
Kdy se nám vyplatí vytápět bytový dům tepelným čerpadlem?44
Zateplení bez rizika masivního požáru46
Nepodceňujte podzimní údržbu plastových oken48
Při stěhování si pohlídejte dodávky energií49
Před zimou zkontrolujte střechu i okapy50
Konec léta? Díky zimní zahradě vám nehrozí52
Infrasauny dobývají naše domovy56
Připravte domov na příchod chlupatého člena domácnosti59
Koktejl62
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader