Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Jak bydlet lépe jaro (duben 2018)

Jak bydlet lépe jaro (duben 2018)

 
Datum vydání: 9. dubna 2018 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 64
Velikost PDF souboru: 25,5 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Seznamte se: Trendy roku 20184
Sedm tipů pro malý byt od designéra8
Nechte pohovku vyniknout!12
Vyplujte na ostrůvek!16
Svěží novinky pro vaši kuchyň19
Čaj nejen o páté…20
Dokonale vyprané prádlo? Tyhle tipy fungují!24
Skutečná kvalita TV obrazu se může lišit. Co je dobré vědět?28
Když si vezmete home office…29
Pes a podlaha v bytě. Která obstojí?30
Plánujete jarní úklid? Nezapomeňte na rolety a žaluzie34
Štěnice, švábi, blechy… Kdo všechno s vámi bydlí?36
Chytrý zámek vyřeší hravě hned několik domácích problémů38
Stavební spoření je stále výhodné39
Který byt nejlépe pronajmete?40
Jednejte jako dobrý hospodář!42
Okrádá vás také domovní plynová kotelna?44
Na co si dát pozor u rozúčtování tepla?46
Stavba domu bez stavební firmy. Kdy se šetřit nevyplácí?50
Průzkum: Vyplácí se Čechům zateplení?52
Hmyzí hotel zkrášlí zahrádku a vyžene z ní škůdce55
Vybudujte si vlastní oázu klidu56
Koktejl62
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader