Tištěné časopisy nyní také jako jako PDF
Logo Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových titulů z oblasti bydlení a životního stylu.

Internetový časopis Energeticky úsporné bydlení, to jsou aktuality, rady, tipy a zajímavé realizace z oblasti úspor energie, zateplování a financování energeticky úsporných řešení. Cílem je představovat čtenářům možnosti efektivního snižování energetické i finanční náročnosti bydlení. Články naleznete na www.enuby.cz.

Tištěný čtvrtletník Jak bydlet lépe je určen především obyvatelům bytových domů a realizačním firmám. Řada informací, zejména z oblasti vybavení interiérů, je však platná obecně, bez ohledu na typ stavby. Vzhledem k cílení na více než dvouapůlmilionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v bytových domech má trvalou čtenářskou základnu. Informace pro majitele a obyvatele panelákových bytů čtenáři najdou také na www.bydletvpanelu.cz.

Internetový časopis beFresh je časopis o životním stylu zaměřený na mladou rodinu. Typickým příkladem čtenáře je žena ve věku 22 až 40 let vyznávající aktivní způsob života a společné rodinné aktivity – kulturu, sport, cestování, víkendové pobyty a výlety – která však zároveň chce každému členovi rodiny ponechat dostatek prostoru pro jeho vlastní zájmy. Články a informace naleznete na www.befresh.cz.

Na tomto webu je také možné přihlášení k odběru e-mailového newsletteru beFresh, který jednou měsíčně doplňuje tištěný časopis o aktuality z oblasti moderního životního stylu, zdravé výživy, péče o zdraví, výchovy dětí a sportu a další tipy.

Výběr z aktuálních trendů a novinek, zajímavé tipy a užitečné informace z oblasti moderního stylu bydlení přináší e-mailový newsletter Trendy bydlení. Zájemcům, kteří se přihlásí k jeho odběru, je rozesílán jednou měsíčně elektronickou poštou. Přihlášení je možné provést na webu Net Press Media nebo na stránkách internetového časopisu www.trendybydleni.cz. Ten představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Prostor dostávají především současné trendy, novinky na trhu a aktuální hodnocení změn v jednotlivých oblastech bydlení.

Mimo oblast bydlení provozuje vydavatelství Net Press Media internetový časopis ForMe (www.forme.cz), přinášející informace z široké oblasti životního stylu – zdraví, cestování, kosmetiky, gastronomie, bydlení, financí a dalších.

TIŠTĚNÉ ČASOPISY

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 Nápověda – stažení PDF   Nápověda – stažení PDF
Upozornit na nové vydání   Upozornit na nové vydání
 
Jak bydlet lépe podzim (září 2018)

Jak bydlet lépe podzim (září 2018)

 
Datum vydání: 25. září 2018 Stáhnout vydání v PDF
Počet stran: 64
Velikost PDF souboru: 24,2 MB
Cena: 20 Kč

Obsah vydání

Obsah2
Jak vhodně zařídit vstupní bránu do vašeho bytu?4
Zeď nemusí být nuda7
Račte se usadit…10
Propadněte kouzlu zdravého stravování13
Pečicí, parní, nebo mikrovlnná trouba. Které dáte zelenou?14
Které přípravky nádobí opravdu umyjí?18
Výměna toalety změní koupelnu k nepoznání20
Jak na světlo do bytu?23
Ideální podlaha: Jakou zvolit pro jednotlivé místnosti?26
Teplo, které zdobí28
Topná sezóna se blíží. Co bychom právě nyní měli udělat?31
Topná sezona začala. Rosí se vám okna?34
Trh s energiemi na českém trhu pod lupou38
Odhalte triky a fígle realitních kanceláří včas40
Jaký mají přehled mladí o ceně bydlení?43
Energetická náročnost domů klesla za 20 let o 30 %44
Lodžie za sklem46
Než se uloží zahrada k zimnímu spánku49
Správný čas na rekonstrukci chaty či chalupy52
Zdravé bydlení díky chytrým rostlinám56
Jak zajistit, aby společné soužití byla pohoda?58
Koktejl62
Doporučujeme (kontakty)64
« zpět na seznam všech vydání
K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader